Endoskop na čištění uší CLEANHEAR

64 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Pomocí kamery s vysokým rozlišením se podívejte do ucha a snadno vytáhněte ušní maz!

799 669

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 29.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství
TOP VÝBĔR
1x 669Kč/kus 2x 535Kč/kus 3x 468Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 7 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

JEDNODUCHÉ A USPOKOJIVÉ

Pomocí kamery s vysokým rozlišením se podívejte do ucha a snadno vytáhněte ušní maz! Na různé typy ušního mazu (olejový, mokrý, tvrdý, normální) slouží čtyři různé extrakční hroty.

BEZPEČNÉ A UNIVERZÁLNÍ

Náš ušní endoskop je bezpečný pro více použití – stačí jej očistit antibakteriálním ubrouskem. Můžete jej používat na uši, ústa, nos a další!

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
David
08.09.2020
Je úžasné podívat se do uší vašich dětí. Po několika minutách snadného nastavení dostanete úplně čistý pohled.
Saša
07.09.2020
Tento přístroj se mi opravdu líbil. Mohla jsem posílat fotky své lékařce a ona mi řekla, co mám dělat, místo abych k ní musela chodit. Velmi snadno se používá a je s ním dobře vidět! Je skvělý!
Filip
22.08.2020
Otoskop fungoval dokonale. Mám špatné složení ušního mazu a musím si nechat vypláchnout uši asi dvakrát ročně, ale pomocí tohoto nástroje to můžu udělat doma a ušetřit čas chozením na kliniku. Pohled byl čistý a světlo má 3 nastavení a bylo velmi jasné. Skvělý produkt vřele doporučuji.
Recenze