Ergonomická pomůcka na tužku (3 ks) PENTI

55 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Úchyt na tužku zlepšuje rukopis, napomáhá lepšímu ovládání tužky a snižuje únavu rukou při psaní špatným způsobem.

539 409

Dnes objednáte, v úterý, 6.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 650
Množství
TOP VÝBĔR
1x 409Kč/kus 2x 327Kč/kus 3x 286Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 17 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Naučte své děti držet pero nebo tužku!

<< Funguje také pro leváky! >>

Úchyt na tužku zlepšuje rukopis, napomáhá lepšímu ovládání tužky a snižuje únavu rukou při psaní špatným způsobem.

 

Jako pro rodiče je pro vás nezávislost vašeho dítěte velmi důležitá. Mnoho dětí může trpět, když se učí psát, zejména pokud mají pocit, že nedokážou tužku držet správným způsobem, nebo pokud mají pocit, že se to nemohou naučit od toho, kdo je učí.

Tato ergonomická pomůcka na tužku umožňuje vašemu dítěti držet tužku správným způsobem – a zvládne to samo! Mohou se učit vlastním tempem a tyto dobré návyky si udrží i při používání úchytu na tužku. Berte to jako přídavná kolečka na kole.

Nebo pokud bude vaše dítě chtít, může tento úchyt na tužku používat i poté, co si vyvinulo správné psací návyky. Pohodlný a flexibilní design zaručuje dlouhou životnost a je vhodný pro každodenní použití.

Může pomoci předcházet podráždění pokožky, puchýřům a nepříjemným pocitům, které se mohou vyskytnout po přílišném tlačení na tužku.

Bez ohledu na psací návyky vašeho dítěte, s touto pomůckou se jim bude dobře psát. Navíc je vyrobena ze zcela bezpečného ekologického silikonu, takže se nemusíte bát, pokud ji vaše dítě bude žvýkat.

Návod k použití

Stačí vložit palec a ukazováček do otvorů (navržených tak, aby vyhovovaly dětským prstům) a potom přidržovat kroužek prostředníčkem.

Účinně zabrání křížení palce a ukazováčku. Tímto způsobem mohou být jejich tři prsty pevně spojeny.

Protože jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu, jsou tyto úchyty na tužku naprosto bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: 

  • Ergonomické
  • Mohou používat i leváci
  • Měkké, flexibilní.
  • Pohodlné a snadno se drží.
  • Ekologický silikon.
  • Materiál bez latexu.
  • Bezpečné a bez příchuti
  • Barva: různá
  • Doporučený věk: 3 až 12 let

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Radka
13.09.2020
Funguje skvěle pro mé praváky i leváky! Byli z nich nadšení, každý si vybral svou barvu a vzali si je do školy
Laura
05.09.2020
Tyto úchyty na tužky jsou opravdu skvělé. Moje dcery si psaní s nimi moc užívají. Moje dcera je ve školce a učí se psát se správným úchopem, no a tyto jsou na takové procvičování výborné!
Magdalena
31.08.2020
Je to skvělá pomůcka, jak zlepšit psaní dětí a naučit se správně tužku držet. Vypadá to snadno a vůbec neprotestují, tak mi připadá, že se jim to v ručkách pohodlně drží.
Recenze