Fotocitlivé brýle pro noční vidění NIGHTEYE

57 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Buďte schopní vidět ve tmě s těmito fotocitlivými brýlemi pro noční vidění!

vhodný obvod hlavy: max. 60 cm (měří se ve výšce očí)

699 529

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 29.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství
TOP VÝBĔR
1x 529Kč/kus 2x 423Kč/kus 3x 370Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 11 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Abychom vyrobili přenosné a levné brýle pro noční vidění, zkoumali jsme strukturu očí nočních zvířat po mnoho let. Po 7 letech tvrdé práce jsme konečně vyrobili tyto brýle podle vzoru očí sovy. Jsou vyrobeny z nových fotocitlivých materiálů (polyamidový plášť, polyuretanová polyurea, halogenid stříbra). Jejich funkcí je účinně odrážet světlo, aby se zabránilo oslnění, když je intenzita světla vysoká, ale když je intenzita světla velmi slabá, dokážou zesílit světlo viděné lidským okem až 500krát.

INFORMACE O PRODUKTU

  • Jméno: NIGHTTEYE
  • Materiál: Nanolaminovaný fotocitlivý materiál (čočka), materiál z tvrdé pryskyřice (rám)

KDE JE LZE POUŽÍVAT

  • Lze je používat v jakémkoli prostředí. Při kempování si můžete snadno vykládat se svými kamarády i bez ohně. Už nemusíte čekat na východ slunce. Když chytáte ryby, pomůže vám to jasně vidět ryby ve vodě. K průzkumu jeskyní již nejsou zapotřebí žádné reflektory. Samozřejmě je můžete nosit i při řízení v noci – řízení bude díky nim snazší a bezpečnější.

OPATŘENÍ

  • Čištění: Vzhledem k tomu, že povrch skel je vyroben ze speciálních materiálů, čistěte jej pomocí speciálních čisticích nástrojů, které poskytujeme, jinak by došlo k poškození čoček brýlí.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Kristýna
06.10.2020
Koupila jsem je pro synův halloweenský kostým. Byly dokonalé
Magda
27.08.2020
Úžasný produkt, ve skutečnosti vypadají jako akční figurka cyclopse z filmu x-men. Velmi zajímavé!!
Elena
23.08.2020
Brýle vypadají skvěle! Kvalita vypadá vzhledem k jejich ceně velice dobře.
Recenze