Hrací polštář a spacák PILLOSACK

51 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Z roztomilého polštáře kamarád na spaní!

PILLOSACK je určen pro děti ve věku od 2 do 8 let. Standardní velikost: 134 cm (D) x 50 cm (Š)

1.339 919

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 4.3. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Zrušit výběr
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 919Kč/kus 2x 735Kč/kus 3x 643Kč/kus
Produkt 1
1385420

Zvíře:
Žralok
Pes
Jednorožec
Produkt 2
1385420

Zvíře:
Žralok
Pes
Jednorožec
Produkt 3
1385420

Zvíře:
Žralok
Pes
Jednorožec
Tento produkt si právě prohlíží 15 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Šťastné děti, šťastný odpočinek

 • Teplý, útulný a uklidňující
 • Vezměte si ho s sebou kamkoli
 • Ideální pro přespaní u kamarádů
 • Bezpečné a snadno použitelné zapínání na zip
 • Podněcuje představivost vašeho dítěte
 • Podporuje rostoucí nezávislost vašeho dítěte
 • Usnadňuje rodičům čas zdřímnutí a spánku
 • Na výběr jsou 3 rozkošné karikatury zvířat
 • Během chviličky se změní z polštáře na spacák
 • Perfektní polštář na hraní, čtení pohádek a dokonce i učení
 • Lze prát v pračce
 • Plyšový a pohodlný

Z roztomilého polštáře kamarád na spaní

Většina dětí chodí během dne nerada spát. Svět je plný zajímavých věcí, takže si nechtějí nechat ujít ani okamžik. Pořád by si mohly hrát, bavit se s kamarády nebo objevovat něco nového. To není snadné pro rodiče, kteří si chtějí být jistí, že jejich rostoucí dítě spí tolik, kolik potřebuje.

Proč tedy neudělat ze spánku zábavu, kterou si vaše dítě užije? PILLOSACK vypadá jako roztomilý hrací polštář, ale skrývá se v něm mnohem víc! Tento rozkošný polštář se otevře a stane se z něj měkký spací pytel, do kterého mohou děti vklouznout a přesunout se do země snů. Vaše dítě bude odteď milovat zdřímnutí o samotě, se sourozenci nebo přespání u kamarádů.

Každé dítě miluje PILLOSACK. Představte si, jak překvapené vaše dítě bude, když zatáhnete za nohy a roztomilý zvířecí obličej se promění v celé tělo a útulný pytel na spaní! Vyberte si z několika zvířecích karikatur.

Hrací polštář s osobností

Pokud jde o vaše děti, nejdůležitější věcí je bezpečnost. PILLOSACK je jeden plyšový polštář s měkkým vnitřním spacím pytlem, takže neobsahuje žádné volné části a používání není komplikované. Je 100% bezpečný pro děti od 2 do 4 let a dokonce podporuje jejich nezávislost, jak rostou. Stačí polštář otevřít, zastrčit dovnitř a zapnout zip, stejně jako u spacáku.

PILLOSACK je také zábavný společník na hraní. Díky husté kvalitní vycpávce je polštář ideální na to, aby si na něm dítě odpočinulo během čtení pohádek, sledování filmů nebo hraní s kamarády. Díky všité roztomilé zvířecí postavě se také může stát součástí nápadité hry vašeho dítěte. PILLOSACK je zároveň účinným pomocníkem při psaní domácích úkolů – když můžete sedět na zábavném polštáři nebo vedle něj, je čas strávený učením mnohem zábavnější!

Snadné vytažení a zapínání na zip

PILLOSACK se okamžitě promění z perfektního hracího polštáře na měkký spací pytel. Jednoduše zatáhněte za nohy a – překvapení! – vaše dítě má bezpečné a pohodlné místo pro hluboký spánek.

PILLOSACK dává vašemu dítěti pocit bezpečí i před obavami z temných nebo strašidelných snů. Protože je to roztomilá zvířecí postava, vaše dítě bude mít pocit, že má kamaráda, kterého si může vzít kamkoli. PILLOSACK je ideální pro první přenocování u kamarádů. Je bezpečný a snadno se přenáší. Vezměte si ho na kempování, chatu nebo rodinnou dovolenou!


Pro děti všech věkových kategorií

Budete se smát, když uvidíte, jak dítě znovu objevilo lásku ke spánku! PILLOSACK je určen pro děti ve věku od 2 do 8 let. Standardní velikost: 134 cm (D) x 50 cm (Š)

Váš nákup zahrnuje jeden PILLOSACK podle vašeho výběru:  žlutý pes, růžový jednorožec, šedý žralok.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Dalibor
19.02.2021
Báječný styl a velmi měkké materiály. Lehké použití a moje vnučka je nadšená, když jej používá.
Ester M.
02.02.2021
Jedná se o velmi kreativní spací pytel. Nevím, jak funguje ve venkovním prostředí, protože to používám jako deku pro batole. Pro mé účely to fungovalo opravdu dobře, snadno nastavitelné, měkké a dostatečně dlouhé.
Roman K.
31.01.2021
Dárek k narozeninám pro 3letého vnuka a byl nadšený! Pěkný a měkký a snadno se do něj dostal. Skvělý dárek k narozeninám!
Recenze