Kreativní vrtací sada MASTER KID

79 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Perfektní dárek pro vaše dítě! Tato hrací stavebnice pomůže vybudovat koordinaci, zlepšit kreativní myšlení, představivost a jemné motorické dovednosti vašeho dítěte.

Balíček obsahuje 237 kusů:

  • 1 x šroubovák
  • 1 x elektrická vrtačka (baterie není součástí dodávky)
  • 1 x klíč
  • 1 x krabička
  • Stavební kostky
  • Šrouby

1.999 699

Dnes objednáte, v pondělí, 1.2. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 699Kč/kus 2x 559Kč/kus 3x 489Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 10 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

VZDĚLÁVÁ HROU

Tisíce rodičů kupují hračky pro batolata, aby se jejich děti učily hrou. Tato hračka STEM činí hraní náročné a přesto poutavé. Zabavte své děti na celé hodiny a sledujte, jak nezávisle objevují, budují a učí se!

PODPORUJE KREATIVITU A PŘEDSTAVIVOST

Pomocí elektrického vrtacího nástroje mohou děti našroubovat a zase odšroubovat matici / šrouby v sadě. Dosáhněte vývoje STEM se základním inženýrstvím, konstrukční hrou a ranou matematickou výukou.

BEZPEČNÉ A RADOSTNÉ HRANÍ

Díky hračkám na knoflíky do desek různých vzorů pomáhají hračky s tlačítky rozvíjet koordinaci rukou a očí dětí, jemné motorické dovednosti a kreativní myšlení. Bloky jsou dodávány v plastové nádobě pro snadné očištění a skladování a s praktickým ilustrovaným návodem.

KUPTE VAŠEMU DÍTĚTI TEN NEJORIGINÁLNĚJŠÍ DÁREK

Hledáte zajímavou hračku pro své děti? Už jste ji našli! Tato kreativní sada je skvělá k narozeninám, svátku, zvláštním příležitostem a další.

Specifikace:

  • Materiál: ABS
  • Baterie: 2 x AA (není součástí dodávky)
  • Rozměry: 24 x 30 cm

Honza Z. ⭐⭐⭐⭐⭐

skvělá sada hraček, moje dítě ji miluje !!!!

Tom L. ⭐⭐⭐⭐

pěkná hračka :) Líbí se mi myšlenka, že můžete stavět sochu i naopak … můj syn si s tím hraje celé dny

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.