Luxusní přebalovací podložka 3v1 POPOPAD

52 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Tento revoluční dětský doplněk je vybaven přepážkou pro připevnění hraček, která dítě při přebalování zabaví, takže nemusíte bojovat s jejich zvědavostí, zatímco se snažíte uklidit nepořádek.

Barva: zeleno-šedá s puntíky

749 599

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 29.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství
TOP VÝBĔR
1x 599Kč/kus 2x 479Kč/kus 3x 419Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 6 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

  • SNAZŠÍ PŘEBALOVÁNÍ: Vaše neposedné dítě a jeho zvědavé ruce vám mohou přebalování ztěžovat. Tato přenosná přebalovací podložka řeší potíže, kterým čelí noví rodiče. Strany se dají ohnout nahoru a vytvářejí přepážku, ke které můžete připevnit hračky a zabavit tak své dítě, než jej přebalíte. Poté naši skládací podložku sbalíte do malého balíčku, který se vejde do tašky na plenky.
  • JEDNODUCHÉ POKYNY PRO PÉČI: Hygiena je důležitá pro zdraví vašeho novorozence. Mít po ruce čisté a svěží plenky pro vaše dítě je nyní tak snadné. Naše pohodlná přebalovací podložka je ze 100% polyesteru a péče o ní je nenáročná. Po každém použití otřete a v případě potřeby ručně vyperte. Vyvarujte se používání sušičky, přímého žehlení či používání neředěného bělidla.

  • SKVĚLÝ DÁREK PRO MIMINKO: Pokud hledáte perfektní dárek vhodný pro chlapce i holčičku na oslavu narození či k narozeninám, právě jste našli ten správný produkt. Tato hrací přebalovací podložka se doporučuje pro novorozence a batolata až do 2 let. Ten nejlepší doplněk do dětské výbavičky. Rodiče, kteří rádi cestují, si zamilují nízkou hmotnost a pohodlné přenášení. Možno používat i v jeslích.
  • VELKÁ PLOCHA: Vaše děťátko bude mít na této přebalovací podložce dostatek místa na vrtění. Přebalovací plocha má rozměry 67,5 x 32,5 cm. Když je přepážka rozprostřena, šířka se zvětší na 65 cm. Po složení měří podložka 32,5 x 17,5 x 7,5 cm. Hrací přepážka je vhodná pro děti s menším obvodem hrudníku – 55 cm nebo méně.
  • POHODLNÁ, VODĚODOLNÁ PODLOŽKA: Miminka se mohou začít zlobit, když se necítí příjemně, a proto jsme tuto podložku vyrobili tak, aby měla silný polštář z pěny, který tvoří podporu pro záda, ramena a hlavičku vašeho dítěte! Rodiče i děti ocení voděodolné vlastnosti polyesteru, které zajistí suché prostředí pro dítě a snadné čištění pro maminku.

Tento revoluční dětský doplněk je vybaven přepážkou pro připevnění hraček, která dítě při přebalování zabaví, takže nemusíte bojovat s jejich zvědavostí, zatímco se snažíte uklidit nepořádek. Můžete být bez obav, protože přepážka se snadno čistí a během výměny pleny zajistí vašemu miminku čistotu a bezpečí. Budou zbožňovat tuto provizorní hrací plochu, kde nad ně můžete pověsit jejich oblíbená chrastítka a panenky, a vy budete rádi, že ji po přebalení můžete sbalit do hezkého balíčku. Bez tohoto příslušenství se vaše dětská výbava neobejde, zejména pokud rádi cestujete nebo kempujete.

Neriskujte, že budete muset dítě přebalovat venku v nečistotě nebo na povrchu, kde se mohou vyskytovat bakterie. Místo toho rozbalte hygienickou přebalovací podložku a zajistěte, že bude dítě v čistotě a pohodlí. Udělejte něco pro sebe a své dítě a přebalte jej na bezpečné a pohodlné luxusní přebalovací podložce 3v1 POPOPAD.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Katka
19.09.2020
Koupila jsem dvě pro pár lidí, kteří uvažují o miminku. Ráda jsem připravená. Jedni z nich oznámili, že budou mít miminko v květnu. Dala jsem to nastávající mamince jako jeden z prvních darů. Líbí se jí ten nápad, že ručičky dítěte se nedostanou na přebalovací prostor a že si bude hrát. Taky se jí moc líbila barva.
Natálie
08.09.2020
Moje dítě má 11 měsíců a pořád používám tento produkt každý den. Pokaždé, když mu vyměňuju pokakanou plenku, chce se jí dotknout, ale tohle mu to nedovolí. Rozhodně doporučuju každému, kdo má neposedné dítě!
Pavla
30.08.2020
Funguje opravdu dobře, když se dítě začne pokoušet všechno rukama chytat! Nedokážu si to už bez podložky představit!
Recenze