Magnetická kompresní podpora pro nohu s mědí OPEDIA

65 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

OKAMŽITÁ ÚLEVA při plantární fascitidě, zánětu Achillovy šlachy, diabetických komplikacích nebo jednoduše při unavených nohou!

Velikost: S (36-39) / M (40-45)

599 549

Dnes objednáte, v úterý, 6.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 650
Zrušit výběr
Množství
TOP VÝBĔR
1x 549Kč/kus 2x 439Kč/kus 3x 384Kč/kus
Produkt 1
1363869

Velikost:
S
M
Produkt 2
1363869

Velikost:
S
M
Produkt 3
1363869

Velikost:
S
M
Tento produkt si právě prohlíží 14 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Iontová úleva pro bolestivá chodidla, kolena, lymfedém a křečové žíly.

Magnetická kompresní podpora pro nohu s mědí Opedia využívá klinicky ověřenou terapii měděnými ionty pro dlouhodobou a rychlou úlevu.

Ať už trpíte plantární fascitidou, lymfedémem, otoky, bolestmi nohou nebo křečovými žilami. Opedia poskytuje tělu vlnu léčivé energie, takže můžete žít šťastněji a pohodlněji.

Měděný podpůrný mechanismus uvolňuje iontové vlny z nervových zakončení nohou, které jsou propojeny s celým tělem.

Masíruje a mírně zahřívá napjaté body, aby se zmírnily bolesti způsobené plantární fascitidou nebo jednoduše únavou a stresem.

Zlepšuje krevní oběh, metabolismus a snižuje otoky nohou bez použití nebezpečných chemikálií. Obnovte dokonalý tvar nohou během spánku!

„Lymfedém mi způsobil ty nejhorší bolesti v nohou a oteklé kotníky, jaké jste kdy viděli!! Tuto kompresní podporu mi doporučila kamarádka a jsem za to moooc ráda!! První den se zmenšila bolest a po několika dnech spaní s nimi se zmenšil taky otok!“ – Lucie

VLASTNOSTI:

  • OKAMŽITÁ ÚLEVA při plantární fascitidě, zánětu Achillovy šlachy, diabetických komplikacích nebo jednoduše při unavených nohou.
  • SNIŽUJE STRES. Stimuluje více jak 2800 reflexních a akupresurních bodů pro rychle působící úlevu.
  • TVARUJE A ZPEVŇUJE NOHY. Noste je přes noc, abyste zmenšili otok způsobený edémem a jinými nemocemi.
  • POZITIVNĚ NABÍJÍ METABOLIZMUS, aby spaloval více kalorií – až o 30 % více během spánku.
  • PŘEDCHÁZÍ OTÉKÁNÍ NOHOU. Podporuje krevní oběh a snižuje zadržování tekutin.
  • ZLEPŠUJE LYMFATICKÉ ODVODNĚNÍ. Odvádí toxiny z vašeho těla.
  • SAMONAHŘÍVACÍ. Máte někdy studené nohy? Vlákna obsahující měď tvoří samonahřívací směs, která se přirozeně zahřívá při kontaktu s tělem.
  • ODSTRAŇUJE ZÁPACH díky antimikrobiální textilní konstrukcí.

 

BALENÍ OBSAHUJE:

  • 1 pár magnetické kompresní podpory pro nohy s mědí Opedia

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Alena
27.08.2020
Nedávno jsem podstoupila operaci nohy, kdy mi po zlomenině kloubu do nártu dávali šrouby. Takže začít zase normálně používat svou nově zrekonstruovanou nohu, ještě s vážnou žilní trombózou, bylo nesnesitelné. Dorazily mi dnes a jsou naprosto perfektní. Za prvé, jsou velmi pohodlné, dobře udělané a hezké na pohled. Chvilku poté, co jsem je nasadila, bolest v mém chodidlu a noze okamžitě ustoupila. Problém, který jsem měla u většiny ostatních značek kompresních ponožek, spočíval v tom, že se páska u lýtka/kolena při nošení pod kalhotami vždycky shrnula, ale tyto zůstanou na místě i při nošení džín, které jsou těsné přes kolena. Nosím je téměř osm hodin denně a dřív jsem tou dobou už bláznila, abych si ty kompresní ponožky mohla sundat, protože byly nepříjemné, ale tyto jsou tak neuvěřitelně pohodlné, že je ani nechci sundávat.
Žaneta
21.08.2020
Najít kompresní ponožky, které mi úplně neodkrví nohy, bylo těžké, ale nakonec jsem je našla. Beru léky na vysoký krevní tlak, který způsobuje, že mi natékají kotníky. Produkt funguje skvěle. Dobře se v nich chodí a přitom dělají to, co mají. Celkově jsem s produktem velmi spokojená.
Karla
30.07.2020
Tyto ponožky jsou celkově skvělé! Začala jsem je používat ke konci těhotenství, když mi začaly otékat nohy. Jedno vylepšení, které by mohli udělat, že by kolem klenby chodidla byly další zpevňovací panely, které by pomohly s kompresí, protože jinak jde většina tlaku od panelů nad kotníkem až po lýtko. I tak kvalitní ponožka, jsem s nákupem spokojená a rozhodně pomáhají!
Recenze