Nepřilnavá pánev na smažení FOURPAN

42 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Ideální pro 3–4 osoby, jelikož tato pánev ze supravodivého hliníku dokáže usmažit 4 vejce současně během 3 minut!

1.299 749

Dnes objednáte, v pondělí, 1.2. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 749Kč/kus 2x 599Kč/kus 3x 524Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 10 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

POPIS

Už žádné kroužky na vejce! Udělejte si snídani s FOURPAN. Ideální pro 3–4 osoby, jelikož tato pánev ze supravodivého hliníku dokáže usmažit 4 vejce současně během 3 minut!

Už žádný nepořádek a spěch při přípravě snídaně, design se 4 otvory vám umožní smažit 4 vejce současně pro manžela i děti, ušetří vám čas a vy si dopřejete zdravou snídani.

S touto fantastickou pánví si můžete doma připravit také lahodný slaninovo-vaječný burger! 2 otvory pro smažení vajec a další 2 pro slaninu, za pár minut máte hotovo!

VLASTNOSTI

 • Vyrobeno z prvotřídního hliníku s vynikající technologií zpracování, bezpečné použití.
 • Nepřilnavý mramorový povrch umožňuje snadné vyjmutí pokrmů a bezstarostné čištění.
 • Design se 4 otvory umožňuje smažit 4 vejce současně pro vašeho manžela i děti.
 • Vyznačuje se inteligentní regulací teploty a prémiovým dnem, které má elegantní tvar a schopnost rovnoměrného vedení tepla.
 • Spodní část je nepřilnavá a hodí se na většinu sporáků.

SPECIFIKACE

 • Barva: černá
 • Velikost: 18 x 18 x 2 cm
 • Materiál: slitina hliníku, bakelit
 • Praktické použití: Indukční vařič, plynový sporák, elektrický keramický sporák

OBSAH BALENÍ

 • 1 x Nepřilnavá pánev na smažení

POZNÁMKA

 • Míry se mohou lišit v důsledku ručního měření o 1-3 cm.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

hodnocení zákazníků Recenze: 3
Dana
14.01.2021
hodnocení zákazníků
Jíme spoustu vajec (máme kuřata).. tato pánev zlepšila mou frustraci z dělání příliš obyčejných vajec, přilnavých pánví atd. ... rychle se ohřívá (používám spíš nižší oheň) a taky ji trošku pokropím... používám špachtli pro rychlé převrácení... snadno se čistí... úžasná
Klára
26.12.2020
hodnocení zákazníků
Skvělá pánev! Moc se mi líbí. Může připravit omelety, zmrazit je a vytáhnout je, když potřebuju rychlou a snadnou snídani. Díky tomu nehrábnu po něčem, co pro mě není dobré! Přesně tohle jsem hledala!
Marika
25.12.2020
hodnocení zákazníků
Udělat najednou 4 volské oka je s touto pánví hračka! Pánev je dostatečně hluboká, aby se do ní vešlo velké až extra velké vejce! Musíte ji používat na střední až nízké teplo, protože drží teplo velmi dobře. Mám plynový sporák a nebyly žádné problémy. Mini palačinky dopadly skvěle. Nic se nepřichytilo! Jsem s nákupem moc spokojená.
Recenze