Nouzový outdoorový kempovací termální spací pytel HOTBAG

Vysoká poptávka!

Nepostradatelný doplněk pro přežití, zejména v zimě. Zajišťuje nouzové přežití a předchází podchlazení v náročných zimních podmínkách.

999 549

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 5.8. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 549Kč/kus 2x 439Kč/kus 3x 384Kč/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Je to nezbytná výbava k přežití, obzvláště v zimě. Zajistí přežití a ochrání před nachlazením v této náročné době.

Buďte vždy připraveni s naším spacákem HOTBAG! Můžete zachránit život sobě i ostatním, pokud budete mít po ruce toto vybavení. Je důležité mít HOTBAG vždy, když kempujete, vydáte se na pěší tůru, výlet nebo přespáváte v autě.

Nikdy se nebudete chtít dostat do situace, kdy nebudete mít toto nouzové vybavení, protože k podchlazení může dojít během 5 minut, podchlazení může vést k úplnému selhání srdce a dýchacího systému a nakonec i smrti. Podchlazení často vzniká vystavením chladnému počasí nebo ponořením do studené vody

Toto vybavení je jednoduché, kompaktní a extrémně efektivní, což vám umožňuje udržovat požadované teplo, které potřebujete, abyste se vyhnuli jakémukoli podchlazení.

VLASTNOSTI:

HOTBAG je jedno z nejlepších vybavení pro přežití vůbec.

 • Ultra teplý: Protože odráží 90% vašeho tělesného tepla zpět k vám, skutečně vás zahřeje v extrémním chladu. Můžete ho navíc vsunout do spacího pytle a zvýšit tak jeho teplotu až o 20 stupňů!
 • Odolný proti vodě a větru: Chrání před deštěm a větrem a účinně vás chrání před živly. A na rozdíl od jiných nouzových spacích pytlů má také zcela podlepené švy, které vytvoří neproniknutelnou bariéru mezi vámi a tím, co by vás mohlo zabít.

 • Super odolný: Mylar odrážející teplo je pokryt speciálním materiálem. Tento materiál je pružný, odolný proti protržení a vydrží. Můžete jej používat opakovaně a bude tu pro vás vždy, když jej budete potřebovat.
 • Super lehký a kompaktní: Pro přežití je lepší lehčí. Váží pouze 150 g a vejde se vám do ruky, takže vám skutečně nikdy nebude přítěží.
 • ​ Super snadné použití: V nouzových situacích není čas na složité vybavení k přežití. I když je lehký a kompaktní, měří 2,10 m na délku a 90 cm na šířku, díky čemuž je perfektním řešením pro ohrožující situace.

Pokud si nejste jistí délkou svého příštího výletu, měli byste si tento spacák pro jistotu přibalit také. Je lehký, snadno přenosný a zahřeje celé vaše tělo. Vhodný pro spaní venku nebo ve vašem autě.


Vnitřek i vnějšek jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PE. Díky vysoce kvalitním PE materiálům se teplo, které vaše tělo vydává, navrací zpět k vám a během noci vás zahřeje, i když spíte pod širým nebem.

Spací pytel je dodáván v jedné velikosti ve tvaru obálky a vejde se do něj kdokoli. Vešli se do něj zákazníci měřící 195 cm a vážící 145 kg! Takže pokud vás zajímá „Nejsem na něj moc velký?“ Nemusíte si dělat starosti. Díky jasně oranžové barvě vás lidé v případě nouze snadno uvidí.

Proč si ho musíte koupit?

  1. Pokud se chcete chránit před prudkým větrem a lijákem
  2. Pokud se chcete chránit před nebezpečím číslo 1 v divočině – chladem
 1. Pokud chcete pobývat v přírodě a mít klidné zážitky
 2. Pokud si myslíte, že bezpečnost je vždy na prvním místě

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.