ODSTRAŇOVAČ ROZTOČŮ (3 V BALENÍ) BUGLOSE

75 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Zkuste tento odstraňovač roztočů BUGLOSE, abyste ochránili své zdraví! Stačí jej položit na postel, gauč, skříň nebo jinou plochu, kde se běžně vyskytují roztoči, a okamžitě zničíte všechny roztoče, jejich vajíčka a bakterie!

699 519

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 29.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství
TOP VÝBĔR
1x 519Kč/kus 2x 415Kč/kus 3x 363Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 6 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

ŘEKNĚTE NE KLASICKÝM PESTICIDŮM!

Zkuste tento odstraňovač roztočů BUGLOSE, abyste ochránili své zdraví! Stačí jej položit na postel, gauč, skříň nebo jinou plochu, kde se běžně vyskytují roztoči, a okamžitě zničíte všechny roztoče, jejich vajíčka a bakterie! 

Odstraňovač roztočů BUGLOSE je 100% netoxický a bezpečný k použití při zabíjení roztočů odolných vůči pesticidům. Všem členům domácnosti pomáhá předcházet alergiím způsobeným roztoči. Díky dlouhodobému složení dokáže každé balení fungovat až 6 měsíců.

VLASTNOSTI:

 • Výkonný zabiják roztočů
  Roztoče a vajíčka zabíjíokamžitě po kontaktu s nimi.
 • Zabíjí všechny typy roztočů
  Účinný při zabíjení štěnic, prachových roztočů, svilušek, hálčivců, moučnatek, mšic, blech, spór plísní a jejich vajíček.
 • Zabraňuje alergiím
  Pomáhá zabránit kýchání a rýmě, rudým a svědivým očím, kašli a dušnosti.
 • Dlouhotrvající
  Ochrana pomocí jednoho balení vydrží 6 měsíců.
 • Sotva postřehnutelný
  Malý a kompaktní, aniž by došlo k potřísnění tkanin nebo zápachu chemických látek. Sotva si všimnete, že se používají!
 • Bezpečné složení
  Vyrobeno z přírodních surovin, které lze bezpečně používat u dětí, domácích zvířat a rostlin.

SPECIFIKACE:

 • Složení: pelyněk pravý, listy perily, tyčinky, zelený pepř, citrusové listy a další

OBSAH BALENÍ:

 • 1 pytlík x 3 ks BUGLOSE odstraňovač roztočů pytlíky

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Katka
06.10.2020
Použila jsem to doslova na všechno v celé ložnici, skříni, závěsech, tvrdých površích, koberci, matraci, polštářích, ......... Úplně na všechno. Celé roky mě něco svědilo a nevěděla jsem co. Přišla jsem na to, že to bylo z prachových roztočů, oči jsem měla spoustu let pořád zarudlé. A ono to fungovalo!! Už 2 měsíce jsem 100% bez léků na alergie. Proto vím, že to zabralo.
Andrea
01.10.2020
Produkt jsme použili na čištění koberců dvakrát po tom, co jsme se přestěhovali do nového domu (staršího). Naše fenka se v prvních měsících hrozně škrábala a my jsme nemohli přijít na to proč. Změnili jsme její krmení, léky proti blechám a vyčistili koberec. Je mnohem lepší a i když nedokážu určit příčinu, tento produkt byl pravděpodobně součástí „vyléčení“.
Tereza
22.08.2020
Užila jsem si s prachovými roztoči tolik problémů, utratila jsem víc než 20 tisíc koupila jsem si nábytek za posledních pět let třikrát, chrániče matrace, chrániče polštářů, které jsem nedávno měnila, a kvůli tomu si kupuji polštáře každé 3 až 6 měsíců. Mrzí mě, že jsem o tomto produktu nevěděla předtím, po aplikaci prvního balení cítím 90% vylepšení, mockrát děkuji, znovu si to koupím.
Recenze