Pomocník na posilování stehenních svalů MUSCULEX

47 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Barva: fialová

759 569

Dnes objednáte, v pátek, 14.8. obdržíte!
Množství
TOP VÝBĔR
1x 569Kč/kus 2x 455Kč/kus 3x 398Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 13 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

Rýchla doprava zadarmo

Zasíláme i na dobírku

S tímto posilovačem na stehenní svaly se rychle, jednoduše a levně dostanete do kondice!

Toto přenosné cvičební zařízení je speciálně navrženo tak, aby zpevňovalo, tonizovalo a posilovalo všechny oblasti těla včetně boků, stehen, hýždí, paží a noh, hrudníku, břicha a horní části zad.

Je lehký a dostatečně kompaktní, abyste zvládli rychlé cvičení v pohodlí vašeho domovaIdeální pro lidi všech věkových skupin a úrovní fitness!

Dokončete cvičení celého těla, aniž byste kvůli tréninku museli do posilovny.

VLASTNOSTI

  • VYTVARUJTE SVÉ TĚLO. Úplný rozsah efektivních kondičních cvičení pro vnitřní a vnější stranu stehen, horní část zad, tricepsy, hýždě, boky, pas, hrudník, paže, břicho. Skvělé pro stimulaci krevního oběhu, ztrátu tuku a získání svalové síly a hmoty.

  • KOMPAKTNÍ A LEHKÝ DESIGN. Snadný pro skladování a praktický jako vybavení do domácí posilovny
  • POUŽÍVEJTE VENKU I VEVNITŘ. Pohodlné pro domácí i cestovní využití, můžete trénovat kdykoli a kdekoli!

  • KOMFORTNÍ OCHOPENÍ. Rukojeti jsou dodávány s protiskluzovou, měkkou pěnovou výplní z EVA a ta zároveň chrání vaši bezpečnost.
  • VYSOCE KVALITNÍ POSILOVACÍ STROJ. Vyrobeno z vysoce kvalitního pružinového ocelového jádra, odolného plastu a potaženého pohodlnou pěnou EVA.

Balíček obsahuje

  • 1 x Pomocník na posilování stehenních svalů

 

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Sára
22.07.2020
To je přesně to, co jsem chtěla. Dokážu ho otevřít a zavřít stehny, jak jsem doufala. Ještě neudělám mnoho opakování, ale opravdu cítím napětí a pokrok.
Rebeka
03.07.2020
Cítím, jak stroj zabírá. Bývala jsem v mnohem lepší kondici. Ale v posilovně jsem se nudila. Tento určitě pomůže, protože je pro mě výzvou! Odpor je pěkný (i když s ním bojuji, ale je to příjemná bolest).
Diana
12.07.2020
Jsem ráda, že ho mám!
Recenze