Prémiový hřeben na dělení vlasů COMBLY

67 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Výjimečný hřeben pro perfektní rozdělení vlasů. Navržen s postupně klesající roztečí, což umožňuje rovnoměrné napětí ve vlasech.

599 449

Dnes objednáte, v pátek, 21.5. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 449Kč/kus 2x 359Kč/kus 3x 314Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 17 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

PODROBNOSTI O PRODUKTU:

LEHKÝ, POHODLNÝ, INOVATIVNÍ

  • Celosvětově patentovaný hřeben COMBLY zkracuje pracovní dobu až o 1,5 hodiny
  • Speciální design: Kovová špička s neklouzavou úpravou. Extra dlouhá špička z nerezové oceli. Neuvěřitelně lehký. Pohodlná rukojeť, která se dobře drží.
  • Hřeben COMBLY je antistatický, díky čemuž vlasy během úpravy nelétají a necuchají se.
  • Je to výjimečný hřeben pro perfektní rozdělení vlasů. Navržen s postupně klesající roztečí, což umožňuje rovnoměrné napětí ve vlasech. Pozvedne váš účes o úroveň výš.

VELMI SNADNÉ POUŽITÍ

HŘEBEN COMBLY BYL NAVRŽEN PRO RYCHLOU A POHODLNOU PRÁCI

SNIŽTE ČAS STRÁVENÝ ÚPRAVOU VLASŮ NA 20 MINUT!

PRACUJTE BEZ STRESU A EFEKTIVNĚ S NOVINKOU OD COMBLY A UŠETŘETE ČAS I PENÍZE!

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Karolína
14.05.2021
Neskutečný! Koupila jsem si tento hřeben, když jsem uviděla reklamu na Facebooku, a byla jsem velmi zvědavá, pak jsem si ho teda koupila. Zkrátil dobu přípravy na polovinu, vřele doporučuji, velmi snadné použití
Laura
09.04.2021
Tento hřeben mě úžasnými výsledky fakticky ohromil! Objednala jsem si ho po tom, co jsem ho viděla na videu. Je skvělý ~ snadné použití, skvělé výsledky.
Alena
30.03.2021
Na tom hřebenu se mi líbí úplně všechno! Líbí se mi jeho velikost, je mnohem větší než můj normální hřeben. Líbí se mi, jak usnadňuje balení vlasů do alobalu při barvení, moc se mi líbí, co všechno zvládá dělat, koupím si jich víc!
Recenze