Rozjasňující balzám na tetování TATCARE

Obnovte zářivost své napuštěné pokožky jednoduše vmasírováním TATCARE na tetované místo!

899 619

Dnes objednáte, v pátek, 24.9. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 619Kč/kus 2x 619Kč/kus 3x 619Kč/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Blednoucí barvy? Pomocí tohoto balzámu barvy znovu ožijí!

Obnovte jas svého tetování pouhým vmasírováním přípravku TATCARE na tetované místo!

Díky ochraně bohaté na živiny podporuje tento balzám hladký proces hojení s menším zarudnutím a podrážděním!


TATCARE napomáhá tomu, aby tetování jakékoliv barvy bylo jasné a zářivé za každé situace, a to tak, že přesunuje barvy blíže k pokožce a zabraňuje jejich blednutí v průběhu času.

Přípravek TATCARE s řadou hydratačních výživných látek účinně zklidňuje suchou nebo poškozenou pokožku po tetování!


SPECIFIKACE:

  • Obsah: 15 g

BALENÍ OBSAHUJE:

  • 1* Rozjasňující balzám na tetování

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Recenze: 3
Karel
13.09.2021
Je úžasný! Mám tetování sovy něco přes 7 let, ale barva rychle bledne. Pořídil jsem si tento balzám a během měsíce se vrátily barvy a jsou dokonce výraznější než předtím! Vůně je fajn, voní asi jako běžný balzám na rty, ale jinak je to opravdu zázrak. Na kůži je příjemný a lehký, což je bonus navíc. Každý den před spaním si dávám tenkou vrstvu a zatím ho mám pořád dost. Pět hvězdiček!
Regina
06.09.2021
Funguje dobře. Pěkně voní. Jak to že jsem o tom nevěděla dřív? Přiznávám, moc jsem tomu nedávala ale ta myšlenka mě zaujala. Pořiďte si to... fakt to funguje! Mám čistě černé tetování a tohle okamžitě ztmavilo linie a taky vypadají výraznější. Nevím jak to funguje ale určitě to budu používat dál.
Honza V.
31.08.2021
Úžasný produkt. Na svém tetování vidím barvy, které jsem viděl jen když bylo čerstvé. Hezky voní. Vůně je moc pěkná a zároveň lehká, aby nebyla moc cítit. Je zvlhčující, ale není mastný. Tetování vypadá o něco lépe, nedokážu říct jestli jsou živější, mám jenom černošedé tetování, asi tak 9 měsíců.
Recenze