Sada pro demontáž koncovek (21 ks) TERMINEX

75 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Sada pro demontáž koncovek vám nesmí doma chybět! Nyní můžete snadno odstranit vadné koncovky bez poškození vodičů a pinů!

599 549

Dnes objednáte, v úterý, 6.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 650
Množství
TOP VÝBĔR
1x 549Kč/kus 2x 439Kč/kus 3x 384Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 13 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Jedná se o univerzální sadu nástrojů s různými pinovými klíči (jednoduché piny, dvojité piny a duté nástroje) pro všechny konektorové koncovky, které lze použít pro automobily, motocykly, elektronická zařízení atd.

Snadné použití – stačí zasunout, zatlačit a vytáhnout vodič okamžitě, aniž by došlo k poškození pinů a vodičů! Ještě účinnější než páčení konektorů pomocí šroubováku!

VLASTNOSTI:

 • Snadné odstranění koncovky
  Odděluje koncovky vodiče od konektorů bez poškození.
 • Snadné použití
  Není třeba koncovky páčit! Stačí vložit náš nástroj, zatlačit a vytáhnout koncovky, které chcete vyjmout. Náš nástroj poskytuje jedinečný pákový efekt, takže můžete vodič snadno vyjmout.

 • Univerzální
  Nabízí jedno a dvou pinové demontážní nástroje a dutý nástroj různých velikostí, aby se vešly do jakékoli koncovky.

 • Vysoce kvalitní materiál
  Vyrobeno z prvotřídní oceli + plastu. Je flexibilní a odolný.

 • Široká škála využití
  Pro většinu konektorových koncovek, které se používají u většiny automobilů, motocyklů a jiných elektronických zařízení (například domácích spotřebičů).

POKYNY:

SPECIFIKACE:

 • Materiál: Nerezová ocel, plast

OBSAH BALENÍ:

 • 1 x sada pro demontáž koncovek (21 ks)

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Honza
14.09.2020
Ještě jsem neměl příležitost to použít, ale jako mechanik v důchodu tyto nástroje moc dobře znám. Obvykle si musíte kupovat každý jednotlivě a většina obchodů je nemá na skladě (musíte si je objednat). Hodí se mít všechny pohromadě na jednom kroužku. Neobejde se bez toho nikdo, kdo pracuje s automobilovou elektronikou.
Jakub
12.08.2020
Vypadá to jako kompletní sada nástrojů, která se mi doma bude určitě hodit!!
David
05.08.2020
Tyto piny se opravdu vyplatí!! Kvalita za tu cenu mě příjemně překvapila. Rozhodně bych si to koupil znovu, kdybych musel!
Recenze