SLUNEČNÍ BRÝLE S POLARIZAČNÍMI ČOČKAMI CHROMICLENS

Vysoká poptávka!

Tyto brýle chrání oči, aniž by narušovaly vnímání barev. Navíc mají módní obdélníkový design, který se bude hodit ke všem vašim běžným outfitům

999 599

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 5.8. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 599Kč/kus 2x 599Kč/kus 3x 599Kč/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

POPIS PRODUKTU

 • ULTRA FOTOCHROMATICKÝ DESIGN
  Brýle CHROMICLENS fungují podle intenzity slunečního a ultrafialového světla a ztmavují světle šedé čočky. Tyto brýle navíc chrání oči, aniž by narušovaly vnímání barev. Navíc mají módní obdélníkový design, který se bude hodit ke všem vašim běžným outfitům

 • POLARIZAČNÍ OCHRANNÉ ČOČKY S UV 400
  Tyto sluneční brýle jsou lepší než jejich předchozí typ ve třech ohledech – při pohybu v interiéru nebo venku se čočky automaticky přizpůsobují sníženým světelným podmínkám. A za druhé, polarizační čočky snižují odlesky a oslnění. UV ochranné vrstvy působí proti škodlivým UVA/UVB paprskům.

 • PŘÍLEŽITOSTI K NOŠENÍ
  CHROMICLENS dokáží dobře zabránit oslňujícímu slunci při řízení, běhu, rybaření, jízdě na kole nebo jiných venkovních aktivitách. Mějte svou bezpečnost vždy při sobě.

 • VYSOCE PEVNÉ LEHKÉ MATERIÁLY
  Díky použití inovativních materiálů!

 • FUNGUJÍ DOBŘE VE DNE I V NOCI
  Naše CHROMICLENS jsou vyrobeny ze speciálních fotochromatických polarizačních čoček. Při jízdě v noci nebo v tmavém prostředí jsou čočky světle zabarvené a průhledné, což zvyšuje viditelnost a zároveň účinně snižuje oslnění. Během dne dokážou účinně filtrovat silné světlo, zvýšit ostrost vidění, snížit únavu očí a udržet oči při venkovních aktivitách v co nejpříjemnějším stavu.

VLASTNOSTI

 • Lehký kovový rám ze zinkové slitiny.
 • Nastavitelné stranice, sedlo a flexibilní sedlové plošky vám zajistí lepší a pohodlnější nošení.
 • Ochrana s UV 400: Sluneční brýle blokují všechny tři oblasti ultrafialového záření: UVA, UVB a UVC a 100% chrání lidské oko před škodlivými účinky slunečního záření.
 • Fotochromatické polarizované čočky: Čočky snižují dráždivé odrazy a oslnění způsobené světlem odraženým od povrchů, jako je voda, silnice, písek nebo sníh. Pohlcují UV záření a eliminují 99 % oslňujícího světla.
 •  Čočky jsou tmavé při jasném slunečním světle, ale jasné při slabém okolním osvětlení.

ZOBRAZENÍ DETAILŮ

ZPŮSOBY ZKOUŠKY ZABARVENÍ

Protože někteří zákazníci nevědí, jak testovat zabarvení čoček, popíšeme vám to detailněji.
První způsob:
Umístěte sluneční brýle na sluneční světlo a nechte je tam 10–15 sekund, pak by měly ztmavnout. (Nezapomeňte, že musí svítit slunce, ne být zataženo či deštivo.)
Druhý způsob:
K testu můžete použít UV světlo, čočky pod ním ztmavnou.

POZNÁMKA:

 • Vezměte prosím na vědomí, že zkoušku zabarvení nelze provádět při zataženém počasí nebo v interiéru. Zabarvení čočky je totiž způsobeno ultrafialovým zářením.


Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Recenze: 3
Richard B.
11.07.2021
Vypadají úžasně, fungují skvěle. Taky rychlé dodání.
Robert P.
08.07.2021
Když mi tyto sluneční brýle dorazily, byl jsem příjemně překvapený. Přiznávám, že jsem moc nevěřil, že za míň jak 500 korun si můžu koupit slušné sluneční brýle. Mýlil jsem se. Dobře sedí, jsou lehké a křišťálově čisté!
René
18.06.2021
Zakoupil jsem je výhradně pro pěší turistiku v drsném terénu a líbí se mi, jak žlutě zabarvené čočky osvětlují cestu přede mnou....vše vypadá s těmito brýlemi jasnější. Jsou lehké a pohodlně padnou.
Recenze