Stavebnice CUBESLIDER

Vysoká poptávka!

CUBESLIDER je nadčasová klasika zabudovaná do perfektní výukové inteligentní hry!

Balíček obsahuje:

165 dílů (náhodné barvy)
1 x zelená podložka (16 x 16 cm)
4 x koule

Tip: pro větší konstrukci doporučujeme koupit 4 balíčky.

899 669

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 5.8. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 669Kč/kus 2x 669Kč/kus 3x 669Kč/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

PROCVIČTE MOZEK A UŽIJTE SI NEKONEČNOU ZÁBAVU!

CUBESLIDER je nadčasová klasika zabudovaná do perfektní výukové inteligentní hry! Spojuje v sobě nápaditou zábavu stavebnice a zároveň zvyšuje kognitivní a motorické schopnosti!
Nechte fantazii dětí rozvinout, zatímco staví. Vyberou si nejen to, s čím si budou hrát, ale také to, jak budou hrát a jaké nástroje budou používat. Dopřejte dětem pocit samostatného rozhodování a kontrolu nad jejich představivostí a vynalézavostí.

VLASTNOSTI STAVEBNICE:

 • Učí různé prvky inteligentní hry, jako:
  • Zakřivená rampa – Jako na horské dráze, čím strmější svah, tím vyšší rychlost míče!
  • Vortex – Když se míč točí před tím, než propadne trychtýřem, zeptejte se svého dítěte, čemu se podobá: tornádu, vířivce nebo spláchnutí záchoda!
  • Rohy – Když míč zahne za roh, proč nevypadne? Je to ten stejný důvod, proč závodní auta nebo motokáry nevyletí ze zatáčky!
  • Pocit vlastnictví – Oni si tvoří svou vlastní ŘÍŠI! Nic nepřekoná pocit úspěchu, když uvidí, co z jednotlivých stavebních bloků vytvořily.
  • Vývojová hračka, která vaše dítě učí nejen rozpoznávání tvarů, ale také rozvíjí jejich představivost.
  • Stavebnice také pomáhá při budování koordinace rukou a očí a pozitivních sociálních dovedností!
  • Více než 165 kusů pro nekonečné možnosti a hodiny nepřetržité zábavy!
  • Podporuje rodinná pouta – Smějte se, budujte a získejte nezapomenutelné okamžiky ze spolupráce na projektech společně s vašimi dětmi. Navažte úžasné pouto a sbližte se s nimi!
  • Materiály bezpečné pro děti + šetrné k životnímu prostředí zajišťují kvalitu a nekonečnou zábavu! Vyrobeno z ABS plastu, který je recyklovatelný, pro udržitelnější budoucnost.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Recenze: 3
Kamila
16.07.2021
Pořád hledám nějaké věci pro svou dceru. Existují 3 způsoby, jak stavět (2 menší nebo jeden velký). Potřebovala pomoc se sestavením a potom už si dokázala hrát samostatně. Pokyny byly názorné a pochopitelné. Líbí se mi, že se hodí k jejím velkým Legům, které už máme. Bude se tím bavit několik dalších let.
Anna
13.07.2021
Jedná se o opravdu promyšlenou hračku, která poskytla hodiny zábavy mému 11 a 6 letému synovi. Kousky do sebe velmi dobře zapadají, jsou pevné a dobře stojí i na koberci.
Jarda
23.07.2021
Tato inteligentní hračka je skvělá pro moje dvě dcery. Je jim 2,5 a téměř 4 roky. S touto hračkou si užily mnoho hodin zábavy a stimulace mozku.
Recenze