Třínohý stativ TRIPOD

65 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Pomocí pružných noh jej můžete obtočit okolo čehokoli a pořizovat fotografie / sledovat videa

Barva: černá

599 499

Dnes objednáte, v pondělí, 8.3. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 499Kč/kus 2x 399Kč/kus 3x 349Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 8 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

  • Základna, která se otáčí do všech směrů. Tento stativ pro mobilní telefony je ideální k použití na jakémkoli povrchu nebo tyči. Pomocí pružných noh jej můžete obtočit okolo čehokoli a pořizovat fotografie / sledovat videa.

  • Flexibilní gumové nohy, které lze připevnit kamkoli. Vysoce kvalitní materiál, který dokáže účinně podepřít telefon či fotoaparát. Stabilní na jakémkoli povrchu – Stativ je vyroben ze silné odolné pěny a plastu, kulová hlava a protiskluzové nohy usnadňují jeho umístění a obtočení prakticky na jakýkoli povrch nebo tyč.

 

Vlastnosti:

  • Vyrobeno z pružného a odolného materiálu
  • Ideální pro cestování
  • Nastavitelné nohy můžete pro lepší snímky upravit, jak chcete
  • Včetně držáku na telefon
  • Nastavitelný kulový kloub umožňuje otáčení o 360 stupňů
  • Můžete jej používat jako stativ na telefon/fotoaparát nebo stojan na tablet

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Katka
25.01.2021
Používám ho na několik způsobů. Hlavně při online schůzkách nebo eventech. Můžu ho natočit do různých tvarů na různých místech, aby fungoval podle toho, jak potřebuji.
Svaťa
08.02.2021
Velice lehký! Skvělý produkt.
Tom
16.02.2021
Pěkný malý stojan. Telefon do něj padne dokonale
Recenze