Včelí vosk na dřevo BEEWAX

74 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Postrádá váš dřevěný nábytek lesk? Oživte nudný nábytek dřevem kořeněným včelím voskem! Bohatá složka včelího vosku dokáže účinně pokrýt trhliny a omezit škrábance na površích, takže bude váš starý dřevěný nábytek vypadat jako nový!

Balíček obsahuje: 1 x Včelí vosk na dřevo BEEWAX (30 ml)

759 549

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 16.7. obdržíte!
Množství
TOP VÝBĔR
1x 549Kč/kus 2x 439Kč/kus 3x 384Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 8 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

Rýchla doprava zadarmo

Zasíláme i na dobírku

SKVĚLÝ PŘÍRODNÍ POMOCNÍK NA ČIŠTĚNÍ, OPRAVU A OBNOVENÍ PŘÍRODNÍ KRÁSY DŘEVA!

Tento včelí vosk umí proniknout do dřeva a poskytnout mu ochranný povlak. Přináší dřevu hedvábně hladký a lesklý vzhled.

VODĚODOLNÝ POVLAK

Do dřeva už tak nemohou pronikat škodlivé tekutiny. Včelí vosk je čistý a netoxický, což je pro děti 100% bezpečné. Objednejte si jej nyní a zachovejte svůj domov pěkný a útulný.

VYLEŠTÍ DŘEVĚNÉ POVRCHY

Včelí vosk vyživuje dřevěné povrchy a dodává dřevu hedvábně hladký vzhled.

ODSTRAŇTE ŠKRÁBANCE A PRASKLINY

Včelí vosk může vytvořit silnou, lesklou vrstvu, která pokryje všechny škrábance a suché trhliny, a obnovit tak přirozenou krásu dřeva.

ŠIROKÁ ŠKÁLA VYUŽITÍ

Včelí vosk lze použít na širokou škálu dřevěného nábytku, jako je stůl, židle, skříňky, dveře atd.

Specifikace:

  • Složení: BEEWAX 90%, ostatní 10%
  • Množství: 30 ml

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Klára
20.06.2020
Použila jsem ho na babiččinu starou komodu, abych se zbavila skvrn a byla jsem velmi příjemně překvapená! Opravdu stojí za to!
Jakub
30.06.2020
Koupil jsem ho a použil na vyčištění původní dřevěné podlahy v domě, který byl postaven v roce 1936. Vypadali velmi pochmurně, obzvláště v oblastech s hustým provozem, špinavý a opotřebovaný. Použil jsem tento produkt a je to obrovský rozdíl! Moje podlahy zase získaly tu nádhernou sytou barvu a svůj původní lesk. Koupil jsem 2 láhve a jedna mi vystačila na zhruba 55 metrů čtverečních. Na obrázku vidíte stavy před a po v oblastech s hustým provozem.
Daniel
09.07.2020
Tento produkt nejen skvěle voní, ale také dělá zázraky. Koupili jsme originální gramofonový přehrávač / rádio z roku 1951. Nechtěl jsem ho ničím čistit, neboť je to starožitnost. Produkt je hustý, proto jej nanášejte v malých vrstvách. Silně dřevo potřete, nechte vsáknout, a potřete znovu. Pokyny postup vysvětlují velmi dobře. Gramofonu dodal krásný lesk. Fotografii jsem pořídil hodinu poté, co jsem vosk aplikoval pouze na jednu stranu, ale stále držel lesk. Vřele doporučuji!
Recenze