Vytrhávač plevele RUNCO

75 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Tento vytrhávač plevele je jednoduchý, snadno použitelný, plně nastavitelný nástroj pro odstranění otravného plevele odevšud, kde ho nechcete.

809 499

Dnes objednáte, ve čtvrtek, 29.10. obdržíte!
DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKU V HODNOTĚ NAD 820
Množství
TOP VÝBĔR
1x 499Kč/kus 2x 399Kč/kus 3x 349Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 7 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

 • Vytrhávač plevele RUNCO je jednoduchý, snadno použitelný, plně nastavitelný nástroj pro odstranění otravného plevele odevšud, kde ho nechcete. Nyní můžete trávit méně času pletím a více času aktivitami, které vás baví.
 • Už žádné klečení nebo ohýbání, abyste vytrhávali plevel po jednom. Nepotřebujete chemikálie. Žádná chemie na odstraňování plevele se vám už na kůži ani oblečení nedostane.

 • Vytrhávač plevele RUNCO je jednoduchý, snadno použitelný, plně nastavitelný nástroj pro odstranění otravného plevele odevšud, kde ho nechcete. Nyní můžete trávit méně času pletím a více času aktivitami, které vás baví.
 • Už žádné klečení nebo ohýbání, abyste vytrhávali plevel po jednom. Nepotřebujete chemikálie. Žádná chemie na odstraňování plevele se vám už na kůži ani oblečení nedostane.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

 • Odstraní plevel odkudkoli
  Snadno použitelný nástroj pro odstraňování otravného plevele z příjezdových cest, chodníků, teras, zahrad a odevšad, kde jej nechcete; okolí vašeho domu bude čisté a uklizené.
 • Už nemusíte klekat ani se ohýbat
  Jakmile dokončíte vytrhávání, smeťte plevel na hromádku a všechny spáry a škvíry budou konečně bez plevelu, a navíc za minimum času. Proklečené dny jsou oficiálně u konce.

 • Dobrý pomocník do domácnosti
  Pohodlně a snadno se používá, můžete připojit vhodnou rukojeť podle vaší výšky, aby jej mohl pohodlně používat kdokoli od dětí až po dospělé, aniž by se musel ohýbat.
 • Nastavitelný konektor vyhovuje každé rukojeti
  Konektory nástavců na plevel jsou nastavitelné, můžete je snadno připojit k libovolné rukojeti (rukojeť není součástí balení). Jednoduše otočte šrouby a upravte; skvělý pomocník pro odstraňování plevelů.
 • Odstranění plevele vmžiku
  Potřebujete na večerní grilovačku vyčistit prostor před garáží i terasu? Vytrhávač plevele vám pomůže během několika minut odstranit plevel z široké příjezdové cesty, chodníku, ale i užší terasy.

SPECIFIKACE

MATERIÁLY
 • Nerezová ocel + ABS
HMOTNOST PRODUKTU
 • 400 g
OBSAH BALENÍ
 • 1 × hlavice na odstraňování plevele

POZNÁMKA

 • Vzhledem k ručnímu měření mohou být v rozměrech malé odchylky.
 • Vzhledem k různým vlivům na zobrazení a osvětlení se může skutečná barva předmětu mírně lišit od barvy zobrazené na obrázku.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Stanislav
07.10.2020
Funguje přesně tak, jak je popsáno, je dostatečně dlouhý, abych se nehrbil a mnohem účinnější než pletí rukou, vytrhne celý kořen a není třeba používat chemikálie, naprosto mě to dostalo a doporučuji to každému.
Jan
13.09.2020
Fakt skvělý produkt! Odstraňování plevele je teď i ZÁBAVA! Snadné použití a zjistil jsem, že čím delší je plevel, tím míň to na nástroji zůstává! Naberu několik najednou a někdy je potřeba zohnout se a vytáhnout je, ale pořád je to stokrát lepší než hnusné chemikálie! Dostane se hluboko ke kořenům všeho, od pampelišek až po malé stromy (v průměru asi 2,5 cm), které začínají růst!
Tom
07.09.2020
Tento nástroj je přesně to, v co jsem doufal, vytrhává plevel naprosto bez úsilí. Silná ocelová rukojeť, nalakovaná, aby byla odolná proti rzi.
Recenze